UNIVERSITY OF TORONTO

Yaz okulları programlarımız günün yarısında sınıfta ders işleyerek diğer yarısında ise turistik yerlerine yapılan gezilerle ülkeyi ve kültürünü yakından tanıma imkanı sağlamaktadır. Yaz okullarında çocuklarımız dil eğitiminin yanı sıra, Yurt dışı seyahat deneyimi kazanırlar. Yabancı dil bilmenin önemli olduğunu, İngilizcenin ders değil bir konuşma ve anlaşma dili olduğunu yerinde görürler.

YAZ OKULU
UNIVERSITY OF TORONTO

Yaz okulları programlarımız günün yarısında sınıfta ders işleyerek diğer yarısında ise turistik yerlerine yapılan gezilerle ülkeyi ve kültürünü yakından tanıma imkanı sağlamaktadır. Yaz okullarında çocuklarımız dil eğitiminin yanı sıra, Yurt dışı seyahat deneyimi kazanırlar. Yabancı dil bilmenin önemli olduğunu, İngilizcenin ders değil bir konuşma ve anlaşma dili olduğunu yerinde görürler. Özgüven kazanıp arkadaşlık ve dayanışmanın önemini kavramanın yanı sıra kendilerini ifade edebilme yetenekleri de artar. Farklı ülkelerden arkadaşlar edinip değişik dünya mutfaklarını ve kültürlerini öğrenirler. Evden uzakta yaşamanın ne olduğunu deneyimleyip kendi sorumluluklarını yerine getirmeyi öğrenirler. Vizyonlarını genişleterek ileriki hayatlarında meslek seçimi konusunda daha belirleyici olabilirler. Yurt dışında eğitime devam etmek isteyenler için okul seçmede ve kampüs hayatını öğrenmede ilk deneyimlerini kazanırlar. Başarı duygularını geliştirirler. Hayatları boyunca unutamayacakları harika bir tatil yaşarlar.

GEZİ TARİHİ/BİLGİLERİ
28 Haziran-19 Temmuz 2020
Yaş Aralığı: 13-17
SON BAŞVURU TARİHİ
15 Ocak 2020
LOKASYON
KANADA/Toronto

İlgili sayfadan ya da program föyünden detaylara ulaşabilirsiniz. Programımız şu anda şatışa açık durumda değildir. İletişim numaralarımız, WhatsApp ya da iletişim formundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

KAZANIMLAR

Yoğun bir ders yılının sonunda çocuğunuza verebileceğiniz en güzel hediye, eğlenerek öğrenecekleri yaz okulu programlarımıza katılım sağlamalarıdır. Programlarımız, 9-17 yaş grubu çocuklarımıza kaliteli İngilizce eğitimi almanın yanı sıra dünyanın dört bir yanından aynı yaş grubundan gelecek olan arkadaşlarıyla eşi bulunmaz bir tatil yapma imkanı sunar. Öğrencilerimize eğlenirken öğrenebilecekleri bir ortam oluşturduğumuz programlarımızla çocuklarımızın eğitim hayatlarında güçlü bir basamak oluşturma gayretindeyiz. Yaz okulları programlarımız günün yarısında sınıfta ders işleyerek diğer yarısında ise turistik yerlerine yapılan gezilerle ülkeyi ve kültürünü yakından tanıma imkanı sağlamaktadır. Yaz okullarında çocuklarımız dil eğitiminin yanı sıra, Yurt dışı seyahat deneyimi kazanırlar. Yabancı dil bilmenin önemli olduğunu, İngilizcenin ders değil bir konuşma ve anlaşma dili olduğunu yerinde görürler. Özgüven kazanıp arkadaşlık ve dayanışmanın önemini kavramanın yanı sıra kendilerini ifade edebilme yetenekleri de artar. Farklı ülkelerden arkadaşlar edinip değişik dünya mutfaklarını ve kültürlerini öğrenirler. Evden uzakta yaşamanın ne olduğunu deneyimleyip kendi sorumluluklarını yerine getirmeyi öğrenirler. Vizyonlarını genişleterek ileriki hayatlarında meslek seçimi konusunda daha belirleyici olabilirler. Yurt dışında eğitime devam etmek isteyenler için okul seçmede ve kampüs hayatını öğrenmede ilk deneyimlerini kazanırlar. Başarı duygularını geliştirirler. Hayatları boyunca unutamayacakları harika bir tatil yaşarlar.

Bu program University of Toronto, St. George kampüsünde Sol School tarafından yürütülmektedir.

PROGRAM AKIŞI

ÜCRETE DAHİL
OLAN SERVİSLER

 • Haftada 20 Saat İngilizce Eğitimi
 • Eğitim Materyalleri
 • Yurtta Konaklama
 • Sabah, Öğle ve Akşam Yemeği
 • Havalimanı Karşılama ve Uğurlama
 • Program Aktivite ve Giriş Ücretleri
 • Uçak Bileti
 • Sağlık Sigortası
 • Kurs Bitirme Sertifikası

ÜCRETE DAHİL
OLMAYAN SERVİSLER

 • Vize işlemleri ve harç ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • İstanbul dışından gelen öğrenciler için
 • İstanbul’a uçak bileti

FOTOĞRAF GALERİSİ

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?