t-MBA LİDERLİK AKADEMİSİ EĞİTİM KAMPI PROGRAMI

t-MBA eğitim modelinin en büyük kazanımlarından biri olan Liderlik akademisi ile öğrenciler liderlik vasıflarını lise çağında öğrenerek iş dünyasına hazır bireyler olarak yetişir. Demokratik bir seçimle oluşturulan Liderlik Akademisinde öğrenciler okulun karar alma sürecinde aktif rol oynar, yürütülen her projenin tanıtım, organizasyon, lojistik ve finans çalışmalarını organize eder. Yönetim ve organizasyon becerilerinin yanı sıra kendini ifade etme ve insiyatif kullanma becerisi ile öz güvenli bireyler olarak yetişir...

PROGRAM
DETAYLARI

t-MBA eğitim modelinin en büyük kazanımlarından biri olan Liderlik akademisi ile öğrenciler liderlik vasıflarını lise çağında öğrenerek iş dünyasına hazır bireyler olarak yetişir. Demokratik bir seçimle oluşturulan Liderlik Akademisinde öğrenciler okulun karar alma sürecinde aktif rol oynar, yürütülen her projenin tanıtım, organizasyon, lojistik ve finans çalışmalarını organize eder. Yönetim ve organizasyon becerilerinin yanı sıra kendini ifade etme ve insiyatif kullanma becerisi ile öz güvenli bireyler olarak yetişir…

GEZİ TARİHİ
10-12 Kasım 2019
SON BAŞVURU TARİHİ
11 Ekim 2019
SINIFLAR
Lise Kademeleri
SORMULU BÖLÜM BAŞKANI
Betül Erok

Kampüslere Göre Fiyat Bilgileri sekmesinden bilgilere ulaşabilir ve SATIN AL butonuna tıklayıp işlemlerinize devam edebilirsiniz. Görseller için GALERİ sayfasını ziyaret ediniz

PROGRAM AKIŞI

1.GÜN

13:00-14:00 Öğle Yemeği
14:30-15:15 Açılış / Vizyon Toplantısı
Dr. Sanem Bülbül Hüner
Doğa Koleji Eğitimden Sorumlu
Genel Müdür Yardımcısı
15:15-15:30 Coffee Break
15:30-17:00 Gelecek Beklenilenden Daha Hızlı Gelecek!
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
17:00-17:15 Coffee Break
17:15-18:00 t-MBA Liderlik Akademisi Yönetim Süreci
Betül Erok Şengel
Liderlik Akademisi Bölüm Başkanı
19:00-20:30 Akşam Yemeği
20:30-23:00 Eğlence / Havuz Kullanımı

2.GÜN

07:30-08:45 Kahvaltı
09:00-10:00 Grup Eğitimi/ Farklı Kültürlerle İletişim ve Network Oluşturma
10:00-10:15 Break
10:15-11:00 Grup Eğitimi / Girişimcilik ve Inovasyon 11:00-11:15 Coffee Break
11:15-12:00 Grup Eğitim / Proje Yönetimi 12:00-13:30 Öğle Yemeği
13:30-14:10 Grup Eğitimi / BütçeOluşturma
14:10-14:25 Break
14:25-15:05 Alan Eğitim / Sosyal Medya Yönetimi ve İçerik Pazarlaması
15:05-15:20 Coffee Break
15:20-16:00 Alan Eğitim / Sosyal Sorumluluk ve Etik
16:00-16:15 Coffee Break
16:15-16:55 Alan Eğitim / Ekip Yönetimi ve Liderlik
19:00-20:30 Akşam Yemeği
20:30-23:00 Eğlence

3.GÜN

07:45-08:45 Kahvaltı
08:45-09:00 Break
09:00-09:40 Yapay Zeka: Nasıl Bir Gelecek?
09:40-10:00 Coffee Break
10:00-11:00 Kapanış / Sertifika Töreni
11:00-12:00 Check-out
12:00-13:00 Öğle Yemeği

GEZİ SUNUM DOSYASI

t-MBA sunum dosyasını görüntüleyebilir/indirebilirsiniz. Aşağıda bulunan butona tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMA DAHİL
OLAN SERVİSLER

 • Alanında uzman öğretim üyelerinden eğitimler
 • Katılım  Sertifikası
 • 5 yıldızlı otelde konaklama
 • Konaklama vergileri
 • Eğitim materyalleri
 • 1.Gün öğle ve akşam yemeği
 • 2.Gün kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri
 • 3.Gün kahvaltı ve öğle yemeği
 • Seyahat sigortası
 • Lüks araçlarla ulaşım 
 • Fiyatlarımıza KDV Dahildir

PROGRAMA DAHİL
OLMAYAN SERVİSLER

 • İlk gün otobüs ile gelen kampüslerin kalkış noktasına ulaşımı ve uçak ile gelen kampüslerin havaalanına ulaşımı
 • İlk gün kahvaltı
 • Son gün akşam yemeği
 • Son gün otobüs ve uçak varış yerlerinden eve ulaşım
 • Mola yerlerinde ve program süresince yapılacak olan kişisel harcamalar
 • Ücrete dahil olan acenta hizmetleri kısmında  belirtilmeyen olası diğer harcamalar

KAMPÜSLERE GÖRE
FİYAT BİLGİLERİ

Ulaşım Dahil Program Ücreti: 1750 TL
Ulaşım Hariç Program Ücreti: 1350 TL

SIKÇA SORULAN SORULAR

KAYIT İŞLEMLERİ

 • Program ödemeleri EFT-HAVALE ve Kredi Kartı ile online olarak yapılabilmektedir.
 • Havale ve EFT ile ödemeleri için DA-VB- veli bilgilendirme yazısında belirtilen banka hesap bilgilerine program ücretinin son başvuru tarihinden önce ödenmesi gerekmektedir. Ödeme yapılırken açıklama bölümüne öğrenci adı soyadı, kampüsü ve başvuru yapmış olduğu programın adı mutlaka eklenmelidir. ÖRNEK: Pelin Korkmaz, Florya, Yaratici Yazarlik)
 • Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kayıt işlemlerinin tamamlanması için, www.dogaacademy.com.tr adresinden gezinin satın alma linkine tıklayıp, ‘EFT-HAVALE İLE ÖDEME’ alternatifini seçip ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir. Bu işlemi tamamlamayan velilerimizin kayıt işlemleri tamamlanmamış olacaktır.
 • ÖNEMLİ: Bu işlem tamamlanmadığı durumlarda, sistem öğrenciyi görmemekte olup odalama /ulaşım/yemek vb. gibi operasyonel işlemlere izin vermemektedir. Kesinlikle manuel giriş yapılamamaktadır.
 • Ayrıca veli ödeme yaptıktan sonra işlem dekontunu ve DA-VB de bulunan veli tarafından imzalı olan ‘programa katılmasına izin veriyorum’ yazısını, bağlı bulundukları kampüsün Müdür Yardımcısına teslim etmesi gerekmektedir.
 • NOT: (Dekontun okul idaresine teslim edilmemesi durumunda, program ücretini ödenmesi programa katılma garantisi vermemektedir)
  Program detayları ve kredi kartı ile online ödeme için www.dogaacademy.com.tr adresini ziyaret ediniz.
 • Kredi kartı ile online olarak yapılan ödemelerde kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz mail adresinize gezi kayıt işleminin tamamlandığına dair onay maili gelmektedir ve dekont yerine geçmektedir.
 • Akbank üzerinden yaptığınız ödemelerde havale ücreti alınmamaktadır.Doga Academy tarafından düzenlenen tüm okul gezileri TURSAB yasalarına tabidir.

İPTAL/İADE ve SİGORTA SÜREÇLERİ

İPTAL ŞARTLARI (YURTDIŞI PROGRAMLARI)

1) Program son başvuru tarihinden önce talep edilen iptal işlemlerinde;
Yurtdışı program iptal işlemlerinizde 25 EURO işlem ücreti alınmaktadır.
İptal işlemleri için www.dogaacademy.com.tr adresinde resmi işlemler menüsünden İptal işlemleri form doldurulduktan sonra 15 iş günü (3 hafta) içerisinde yapılacaktır.

2) Program son başvuru tarihinden sonra talep edilen iptal işlemlerinde;
Yurtdışı program iptal işlemlerinizde 25 EURO işlem ücreti alınmaktadır.
İptal işlemleri için www.dogaacademy.com.tr adresinde sol üst köşede yer alan Resmi İşlemler bölümünden iptal/İade linkinden formu doldurunuz.
İptal işlemleri form doldurulduktan sonra 30 iş günü (6 hafta) içerisinde değerlendirilerek ;

Eğer öğrenci için operasyon tarafından herhangi satın alma yapılmamışsa; İşlem ücreti kesildikten sonra tamamı iade edilecektir.
Eğer öğrenci için operasyon tarafından herhangi satın alma yapılmışsa; İşlem ücreti ve yapılan tüm harcamalar kesildikten sonra kalan ücret iade edilecektir.

Önemli Notlar:

Yurtdışı programlarında vize işlemleri Doga Academy sorumluluğunda değildir. Vizenin olumsuz sonuçlanması durumunda ‘Eğer öğrenci için operasyon tarafından herhangi satın alma yapılmışsa; İşlem ücreti ve yapılan tüm harcamalar kesildikten sonra kalan ücret iade edilecektir.’
Katılım yetersizliğinden dolayı, Doga Academy tarafından gerçekleştirilen iptal işlemlerinde program ücreti kesintisiz iade edilir.

SİGORTA, VİZE İŞLEMLERİ VE ÇEVİRİ İŞLEMLERİ İÇİN İADE
Ret edilen vize başvuruları ve/veya  katılımcı tarafından yerine getirilmeyen görevlerden ötürü, vize alınamaması durumunda başvuru sahibi sorumludur ve sigorta ile vize için alınan  ödemeler için iade yapılamamaktadır.

KIYAFET KURALLARI
Okul yönetimlerince belirlenir.

OTEL KONAKLAMA ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK KURALLAR
Otelde konaklama yapıldığı sürece otel kurallarına riayet etmek gerekmektedir.
Otelde konaklayacak diğer misafirleri rahatsız edecek davranışlarda bulunulmamalıdır. Otelde hiçbir nedenle odalar arası geçiş yapılmamalıdır.
Otele giriş-çıkış saatlerine riayet edilmelidir. Görevli öğretmenlerin gözetiminden ayrılmadan programa uyum sağlanması gerekmektedir. Gezi veya Organizasyon süresince konaklama yapılan otel sınırı dışına çıkmak kesinlikle yasaktır.

Otel odasında ve genel alanlarda yüksek sesle konuşulmamalı, yüksek sesle müzik dinlenilmemelidir.

Otelde yaş sınırlaması bulunan havuz, fitness gibi alanlari gerekli yeterliliklere uygun değilse öğrenci kullanılmamalı ve kurallara uymalidir.

Otel odasında ve genel alanlarda otelin demirbaş eşyalarına zarar verilmemesi, zarar verilmesi halinde oluşan maddi hasarın ve miktarın öğrenci tarafından karşılanacağı bilinmelidir.

Otelde konaklama yapıldığı sürece öğrencinin yaptığı extra harcamalar, çıkış esnasında öğrenci tarafından ödenecektir.

Kanunlara göre, sigara içmenin yasak olduğu kapalı alanlarda her türlü sigara ve tütün mamulünün kullanılması,  otelin içinde veya dışında tüm gezi süresince alkol ve alkollü ürünler kullanılması kesinlikle YASAKTIR! “18 yaş altı Tütün ve tütün mamullerini, alkol ihtiva eden içecekleri, bulundurmak veya içmek” fiilleri disiplin cezasını gerektiren davranışlar olarak nitelendirildiği için, bu fiillerin herhangi birinde bulunanlar, bu kapsamda disiplin hükümlerine tabi tutulacak ve okul yönetimlerince gerekli cezai şartlar uygulanacaktır.

DIŞARIDAN ZİYARETÇİ KABULÜ VEYA TUR/ORGANİZASYON DIŞINA İZİNLİ REFAKATÇİ EŞLİĞİNDE ÇIKMAK İÇİN
Organizasyon saatleri dışında ve ilgili programı aksatmayacak şekilde; dışarıdan ziyaretçi : veli, sorumlu öğretmen, okul müdürünün de imzaladığı izin kağıdına Ziyaretçinin (18 Yaşından büyük olmak zorundadır) açık Adı Soyadı ve TC Kimlik numarası ve Cep telefonunu olduğu okul tarafından Kaşeli ve İmzalı olmadığı sürece, katılımcı öğrenci ile görüşmesine izin verilmeyecektir.

Tur programının güzergahından ayrılacak şekilde yurt içi yada yurt dışındaki organizasyonlardan ayrılmak yada izin talebi yerine getirilerek dış ziyaretçi ile görüşmek için turdan yukarıda belirtilen izin evrakı şartlarını yerine getiren ve isteği doğrultusunda ayrılan öğrenci tur programına uyacak şekilde zamanında geri dönmek ile şahsen sorumludur. Yaşadığı aksaklık yada gecikmelerden dolayı tura yetişememesi, vaat edilen haklardan yararlanamaması, başına gelebilecek her türlü olumsuz maddi manevi zararlardan dolayı organizasyonu yapanlar/gerçekleştirenler ve sorumlu öğretmen ile okul yönetimleri  sorumlu tutulamaz ve bu ve benzeri davranışlar sigorta kapsamı dışındadır.

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Program Ücreti: 
Ulaşım Dahil Program Ücreti: 1750 TL
Ulaşım Hariç Program Ücreti: 1350 TL


Uçakla ulaşım detayları son başvuru tarihinden sonra bağlı bulunduğunuz kampüs tarafından sizlere bildirilecektir.

Ödemeler İçin HESAPLARIMIZ

ALICI ADI: KOZYAKA TURİZM A.Ş

TL HESAP BİLGİLERİ

BANKA ADI: GARANTİ BANKASI
ŞUBE KODU: 091 – KARTAL ŞUBE
HESAP NO: 6291053
IBAN: TR19 0006 2000 0910 0006 2910 53

GBP HESAP BİLGİLERİ

BANKA ADI: GARANTİ BANKASI
ŞUBE KODU: 091-KARTAL ŞUBE
HESAP NO: 9064872
IBAN: TR24 0006 2000 0910 0009 0648 72

CAD HESAP BİLGİLERİ

BANKA ADI: GARANTİ BANKASI
ŞUBE KODU: 091-KARTAL ŞUBE
HESAP NO: 9064873
IBAN: TR94 0006 2000 0910 0009 0648 73

EURO HESAP BİLGİLERİ

BANKA ADI : GARANTİ BANKASI
ŞUBE KODU: 091-KARTAL ŞUBE
HESAP NO: 9064874
IBAN: TR67 0006 2000 0910 0009 0648 74

USD HESAP BILGILERI

BANKA ADI: GARANTİ BANKASI

ŞUBE KODU: 091-KARTAL ŞUBE
HESAP NO: 9064875
IBAN: TR40 0006 2000 0910 0009 0648 75

SWIFT KODU: TGBATRISXXX

SATIN AL

Kampüslere göre fiyat bilgileri sekmesinden fiyatlara ulaşabilir ve SATIN AL butonuna tıklayarak satın alma sayfasında kampüsünüzü seçerek ödeme işleminize kolaylıkla devam edebilirsiniz.

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?