D-MUN

Lise İngilizce bölümü tarafından 20.si düzenlenecek olan d’MUN - Doğa Birleşmiş Milletler Konferansı Simülasyonunda yine tüm Doğa Koleji’nden öğrencilerimizle önemli ve gündemde olan evrensel konuları tartışmak ve çözüm önerileri hazırlamak üzere bir araya geliyoruz. Sorunun değil çözümün bir parçası olmak isteyen herkesle 6-8 Aralık tarihlerinde Antalya’da buluşuyoruz.

PROGRAM DETAYLARI

Lise İngilizce bölümü tarafından 20.si düzenlenecek olan d’MUN – Doğa Birleşmiş Milletler Konferansı Simülasyonunda yine tüm Doğa Koleji’nden öğrencilerimizle önemli ve gündemde olan evrensel konuları tartışmak ve çözüm önerileri hazırlamak üzere bir araya geliyoruz. Sorunun değil çözümün bir parçası olmak isteyen herkesle 6-8 Aralık tarihlerinde Antalya’da buluşuyoruz.

ETKİNLİK BİLGİLERİ
07-09 Aralık 2019 tarihlerinde Belek/Antalya’da Maritim Pine Beach Hotel’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize ait tüm materyalleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

PROGRAM KAZANIMLARI

Model United Nations (Model Birleşmiş Milletler) dünyanın pek çok ülkesinde öğretim programlarının bir parçası olarak genç zihinlerde dünya meseleleriyle ilgili farkındalık yaratma ve uluslararası ilişkiler konusunda ortak akıl yürütme kazanımları hedeflenerek gerçekleştirilen en önemli eğitim öğretim faaliyetlerinden biridir.

Doğa Koleji İngilizce Bölümü olarak düzenlediğimiz d’MUN konferanslarında amacımız; öğrencilerimizi güncel olaylar, küreselleşme ve çok uluslu diplomasi gibi konularda bilinçlendirmektir. Öğrencilerimiz, Birleşmiş Milletler delegesi rolünü üstlendikleri komitelerde ülkelerini temsilen ele aldıkları güncel meselelerle ilgili müzakereler yürütürler ve çözüm önerileri sunarlar. Konferanslar boyunca farklı bakış açıları ile tanışan ve empati yeteneklerini geliştiren öğrencilerimiz, konferans sonunda Pearson Assured onaylı uluslararası akreditasyona sahip d’MUN katılım sertifikalarını alırlar.

GÖRSEL GALERİ

Etkinlik görüntüleri ve kısa videolar güncellenmektedir.

TANITIM VİDEOSU

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?